ناسیونالیسم کرد و کاسه لیسی برای جنایتکاران

رویاهای ناسیونالیسم پوسیده ی کرد و ناسیونالیسم پست مدرنیستی پ ک ک, چپ های پرو روژئاوا روز به روز بیشتر نا امید می کند. نیروهای روژئاوا به دلیل ایدئولوژی محافظه کارانه ی بورژوایی ناسیونالیسم کرد حاکم بر دیدگاه شان، همواره ارتجاعی عمل می کنند و با اتحادهای مکرر ی پ گ و ی پ ژ با نیروهای خونخوار امپریالیستی که خود بنیان گذاران داعش خونخوار بوده و هستند و چانه زنی با بشار اسد دیکتاتور ملعون دولت فاشیستی سوریه و به رسمیت شناختن اتوریته ی ارتش دولت فاشیستی اسد، عملا به بخشی از نیروی ملیشای ملی با ذره ی ازادی و خودمختاری تبدیل می شوند. ملیشیای ی پ گ و ی پ ژ عملا زیر نظر سران عشایر منطقه است که عقاید و ارمانشان کوچکترین ربطی به رهایی انسان ندارد. ناتو هم در این میان برای زیر فشار گذاشتن ترکیه یکی به نعل و یکی به میخ می زند. بزرگترین سازمان تروریستی بین المللی ناتو است و ناتو الان متحد کردهای سوریه در روژئاوا علیه “داعش” است. داعشی که بنا به اسناد منتشر شده در ویکیلکس دست پرورده ی سازمان سیا و امریکا، با نفوذ ترین عضو ناتو است. همین داعش هنگامی که تقویت شد، به مرور موی دماغ امریکا شد و امریکا برای حفظ بالانس سیاسی و برای دست یابی به مواد اولیه و نفع و حفظ هژمونی کثیف امپریالیستی اش دست به دامان پ ک ک شد. پ ک ک همچون مجاهدین خلق همیشه امکان مزدوری داشته و قلبش برای جلب توجه ی امپریالیست ها می تپید. پ ک ک این سازمان مرتجع و پوپولیست ناسیونالیست کردی به اندازه ی مکتب قران مدافع حقوق کارگران زن و مرد است. پ ک ک برای مبارزه ی طبقاتی در منطقه سم است. نیروهایی که دست به دامن پ ک ک شده اند و خود را چپ می دانند، ضد انقلابیونی بیش نیستند.
پ ک ک، حزب دمکرات کردستان عراق، حزب دمکرات کردستان ایران و غیره، تنها تفاوتشان این است که هر کدام توسط یکی از دولت های مختلف منطقه به عنوان مزدور علیه دیگری و علیه دیگر دولت های مختلف منطقه به کار گرفته می شوند.
کسی که از پ ک ک دفاع کند، دشمن طبقاتی من است
.

https://www.aksalser.com/news/2017/03/24/%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%84%D9%88-%D9%84%D8%B5%D8%AD%D9%8A%D9%81%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%B7%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%86%D8%A7%D8%B7%D9%82%D8%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%A7%D9%84/

مصاحبه طلال سلو با روزنامه ی وطن

ارتش سوری ارتش وطنی است!!

.

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s