ترور مخالفین سیاسی فاشیستی است

یکی از دلایل روی آوری احزاب ناسیونالیست کورد به تروریسم کور، حاشیه یی شدن چپ و کمونیسم در جامعه ی کردستان و ناسیونالیستیزه و قومیزه شدن کومه له است.

کومه له ان نیروی سیاسی و انقلابی کمونیست که در دهه ی شصت هزاران و دهها هزار کارگر و زحمتکش از ان دفاع می کردند نیست و به همین خاطر سیاست مماشات با این نیروهای تروریست و وحشی قومی را برگزیده است. چند روز پیش در روستای گویزه کویره ی مریوان اوباش وابسته به پژاک یک نفر را بعد از بی حرمتی به کرامت انسانی او و در اوردن بند شلوارش به شیوه یی وحشیانه ترور کردند و او را جاش (مزدور) خواندند و دیشب حزب اولترا فاشیستی جنایتکار دمکرات کردستان، قاتل ده ها و صدها کمونیست انقلابی از رفقای سازمان پیکار گرفته تا کومه له و فدایی.
فعالین کمونیست و رادیکال در کردستان بر پوزه ی رهبران حزب دمکرات در عرصه ی تئوریک افسار بسته اند و در میدان عمل در کشمکش های اتی کردستان در صورتی که حزب دمکرات یا احزاب مشابه به سوی فعالین سیاسی اسلحه بگیرند، کلیت حزبشان را با تمام اعضایشان تا اخرین نفر نابود خواهند کرد و هر کس از این حزب طرفداری کند را به همراه اعضای این حزب روانه ی گورستان فاشیست ها خواهند کرد.

جواب تروریسم کور قهر انقلابی است. حزب دمکرات باید اماده ی پاسخ از جانب جامعه باشد.

از تمام فعالین مبارز و کمونیست در کردستان ایران درخواست می کنم، علیه سیاست های تروریستی احزاب فالانژیست و فاشیست کوردی از پژاک و چاقوکشان گرفته تا حزب دمکرات و سازمان اسلامی خه بات به میدان بیایند و این اقدامات تروریستی را به شدیدترین شکل ممکن پاسخ دهند.

مرگ بر جمهوری اسلامی

مرگ بر احزاب ناسیونالیسم کرد

حسن معارفی پور

بیانیه ی گفتمان رادیکال علیه ترور بزدلانه ی یک فعال سیاسی به دست اوباش تروریست حزب دمکرات کردستان ایران را در زیر می خوانید

اراذل و اوباش تفنگچی حزب دمکرات کردستان ایران واحد دوستی را در روستای تنگیسر ترور کردند

بنا به خبری که رفقای چپ و کمونیست این روستا به دست مسئولین گفتمان رادیکال رسانده اند، اوباش تروریست و انسان کش حزب دمکرات کردستان، در یک اقدام تروریستی از شکل تروریسم جمهوری اسلامی یکی از مخالفین سرسخت حزب دمکرات را به شیوه یی بزدلانه ترور کردند. حزب دمکرات کردستان نشان داد که بویی از دمکرات بودن نبرده است و به شدت گرایشات فاشیستی قومی را با خود حمل می کند. واحد دوستی از چهره های خوشنام منطقه بود و ربطی به جمهوری اسلامی ندارد. تنها مشکل واحد دوستی تبلیغات علیه حزب دمکرات و دفاع او از پ ک ک بود. گفتمان رادیکال با هر میزان از مرزبندی عقیدتی، ایدئولوژیک و سیاسی با پ ک ک و دیگر احزاب کردستانی، ترور هر فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی و مخالف سیاست های دیگر احزاب را به شدت محکوم می کند و ان را تروریسم کور و وحشیانه می خواند.

مرگ بر جمهوری اسلامی ایران
مرگ بر حزب دمکرات کردستان و حزب دمکرات کردستان ایران

هسته ی مرکزی گفتمان رادیکال

18.07.2019

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s