حقارت بی پایان نئوکنسراوتیست های امروزی کرد

 

حسن معارفی پور

بیچاره هگل اگر الان این مقاله را می خواند خودش را حلق اویز می کرد. برای توجیه بربریت فاشیستی اسماعیل خان سمیتقو (سمکو) قاتل مردم اذری و برای توجیه یاغی شدن یک خان و عشیره ی مذهبی و اخوند به اسم قاضی محمد (یاغی شدن اریستوکراتیک و از بالا) دست به دامن دیالکتیک هگل شوی و هگل بیچاره را در خدمت ارتجاع تفسیر کنی تا بتوانی ارتجاع و کثافت قومپرستانه و فاشیستی خود و قاسملوی جنایتکار صادر کننده ی اصلی فرمان کشتار کمونیست ها در کردستان را مشروع جلوه دهی.

تفسیر راست گرایانه، ناسیونالیستی، محافظه کارانه و ارتجاعی از هگل پدیده ی جدیدی نیست که این «دکتر» ناسیونالیست «کرد» اخریش باشد. من تنها به یک جمله از لنین اتکا می کنم و ان این است که لنین می گوید: فلسفه ی دیالکتیکی هگل در هسته ی نظری خود انقلابی بود، اما هگل به عنوان شخص خود محافظه کار بود. برادران و خواهران حزب دمکرات، حزبی که پیشمرگان خود را احمق و شعبان بی مخ و لات و چاقوکش خطاب می کرد، پیشمرگانی که تحمل نقد ندارند و در صورتی که نقد شوند دعوا می کنند و اسلحه می کشند و غیره. هگل محافظه کار، هگلی که دولت پروسی را ستایش کرد مال شما، دیالکتیک را شما مدافعین تطورگرایی و اولوسیونیسم اسپنسری و لیبرالیسم راسیستی اگوست کنتی، نمی توانید مصادره کنید و قورت بدهید، چون همچون اژدهایی شکم های شما را پاره کرده و بیرون می اید.
لطفا عرعر کردنتان در مورد هگل و دیالکتیک او نفی نفی به نفع ارتقا به یک مرحله ی بهتر را کنار بگذارید، چون شما علیه ماتریالیسم دیالکتیک و کمونیسم در کردستان ایران دست به اسلحه بردید و کمونیست های پراتیکی که به دنبال ارتقای جامعه به یک مرحله ی مترقی تر (سوسیالیسم) بودند را زنده زنده در اتش می سوزاندید، به جنازه ی دختران کمونیست و پارتیزان های انقلابی متشکل در جنبش کمونیستی تجاوز می کردید و در کنار فئودال ها و علیه دهقانان و کارگران بودید. ما در اینده ی نزدیک بر پوزه ی تمام رهبران حزب دمکرات و دیگر احزاب ناسیونالیست و چاقوکش کردستانی و غیر کردستانی افسار تمدن خواهیم زد و دست و پا زدن های اخر شما را برای حفظ مناسبات بردگی سرمایه داری را با ماتریالیسم پراتیک و فلسفه ی عمل یعنی مبارزه ی طبقاتی پرولتاریا یک بار برای همیشه متوقف خواهیم کرد.

لینک مقاله ی این برادر حزب دمکراتیکی را در زیر می اورم.

 

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s