برنامه ی زنده ی فیس بوکی “بختیار بلوری” و بیانیه های پی در پی سازمان زحمتکشان علیه شرکت اعضایش در این برنامه

 

مدتی است که یک لیبرال ناسیونالیست ابله و بی سواد سیاسی که از فرط دمکراتیک بودن با کله در فاضلاب ارتجاع شیرجه برده است، یک دکان فیس بوکی باز کرده است، که در ان زیر نام برنامه های لایف مبلغ نوعی پلورالیسم پاسیفیستی در چارچوب رئال پولتیک کوردی شده است. این شخص کسی جز بختیار بلوری نیست، انسانی بی سواد از لحاظ سیاسی، ساده لوح و در یک کلام بی شعور ناسیونالیست و احساسی است. این شخص یک بار قران را به اتش کشید و زمانی که ملا کریکار تروریست مشهور کورد و معروف به بن لادن کردستان عراق او را تهدید کرد، در یک برنامه ی لایف معذرت خواهی کرد و با گذاشتن یک برگ گل روی قران اینگونه چاکرمنشی خود به اسلام و تروریسم اسلامی اثبات کرد.

جالبی قضیه این است که بختیار بلوری خود ادعا می کند که در تمام عمرش حتی یک کتاب هم نخوانده است و ظاهرا تمام اطلاعاتش را مثل پیامبران از “خدا” الهام گرفته است.

این مجنون دیوانه که شب و روز برنامه ی لایف می گذارد، به جای اینکه به کسانی که در این برنامه شرکت می کنند، مجال صحبت کردن دهد، خود فقط لاف زنی بی محتوا می کند. زمانی که حرفی برای گفتن ندارد و یک نفر با عقایدش که بیشتر به عرفان نزدیک است تا عقلانیت، مخالفت کند، فورا حرفش را قطع کرده است و او را در فیس بوک و فضای مجازی بلاک می کند.

جالب تر از این، این است که این مردک بی مغز، قهوه خانه یی اینترنتی فراهم کرده است که اعضا و هواداران سرخورده از احزاب ناسیونالیست و مزدور امپریالیسم کورد، از طریق ان بتوانند کثافت کاری ها و جنایتکاری های احزابشان را افشا کنند و به صدایشان را به گوش جامعه ی کردستان ایران برسانند. مورد اخیر افشاگری درست شورش خراسانه در مورد تلاش باند مهتدی موسوم به سازمان زحمتکشان، در مورد توطئه ی ترور رحمان حسین زاده و چند نفر دیگر از حزب حکمتیست است.

زمانی که احزاب سناریو سیاهی و چاقو کش کرد، مزدوران عربستان سعودی، ترکیه و امریکا خطر افشا شدن خود از جانب اعضایشان را دارند، تلاش می کنند از طریق بیانیه دادن و تهدید اعضایشان برای عدم شرکت در این برنامه ها جلو افشای کثافت کاری و برنامه های مخفی خود برای ترور مخالفین سیاسی خود را بگیرند. این سنت در بین نیروهای ناسیونالیست کورد همیشه وجود داشته و خود رهبری حزب دمکرات کردستان ایران همواره اعلام می کرد که پیشمرگان ما احمق هستند و سیاسی نیستند و تنها بلدند تفنگ بر دوش بکشند و بکشند. فارغ از تحمیق سیستماتیک اعضا از جانب احزاب ناسیونالیست کورد این میزان از توهین به اعضا و تفنگچی هایشان غیر قابل تحمل و چندش اور است.

در همین راستا لازم می دانیم به عنوان کمونیست هایی متشکل که بارها از جانب این احزاب چاقو کش و سناریو سیاهی تهدید شده اند، از همین صحفه به این احزاب و جریانات بگوییم، که من با عنوان کمونیست های معتقد به ازادی بیان و عقیده، ترسی از سرکوب و ارعاب دیگر احزاب و جریانات سیاسی نداشته و نداریم و جواب خشونت را از جانب هر حزب و سازمانی با قهر می دهیم و برای گفتگوی متمدمانه با هر جریانی برای نشان دادن ماهییت ش به جامعه اماده هستیم.

سازمان زحمتکشان، حزب دمکرات و دیگر احزاب ناسیونالیست کرد در دنیای سیاست و رئال پولتیک و شیفت کردن از جمهوری اسلامی به غرب و عربستان مغلوب مبارزات توده یی و رادیکال کارگری برای سرنگونی جمهوری اسلامی شده اند و زمانی که افق و چشم اندازهایشان با شکست های مفتتضحانه روبرو شده است و به بن بست سیاسی رسیده اند، سعی می کنند که اعضا و تفنگچیان شان را ناچار کنند که جلو گفتن واقعییت های تشکیلاتی شان از جانب اعضایشان به جامعه را بگیرند و انان را به انسان هایی توسری خور مثل بسیجی های درون حاکمیت تبدیل کنند. جلوگیری این احزاب و سازمان ها از تلاش های اعضایشان برای اشنایی با مسائل تئوریک و سیاسی را باید در راستای سیاست های جمهوری اسلامی برای درست کردن بسیجی بی ترمز و بی شعور ارزیابی کرد.

زمانی که پای مسائل امنیتی همچون تلاش برای ترور اعضا و فعالین دیگر احزاب و جریانات سیاسی اپوزیسیون جمهوری اسلامی در میان است لازم است که اعضای احزاب و جریانات سیاسی مختلف و خود احزاب در سطح رسمی همکاری های لازم را با یکدیگر داشته باشند، و دیگر جریانات اپوزیسیون از این مسائل باخبر شوند، در غیر این صورت ما تفاوتی بین یک جریان سناریو سیاهی موسوم به اپوزیسیون و جمهوری اسلامی نمی بینم و باید با همان سیاستی که به جمهوری اسلامی برخورد می کنیم به این احزاب و جریانات برخورد کنیم.

هسته ی مرکزی گفتمان رادیکال
27.12.2018

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s