چند نکته در مورد مواضع پاپ جنایتکار!

رهبر ﭘﺪﻭفیلی مسیحیان( کاتولیک ) جهان پاپ فرانچسکو،مزدور جنایتکار دولت های بورژوایی ،

پیش برنده ی سیاست های ریاضت کشی اقتصادی دولت های نئولیبرال، چکمه لیس جنایتکاران مدافع حقوق ” بشر” که حقوق ” بشرشان ” در تضاد کامل با اصولی ترین و ابتدایی ترین حقوق انسانی است، اینگونه مواضع ارتجاعی خود در مورد گرسنگانی که به خاطر انکه از گرسنگی نمیرند، ناچارند درون زباله ها دنبال یک لقمه نان بگردند اعلام می کند!

دین ، مذهب، بودیسم، اسلام، مسیحیت ، یهودیت، و هر کثافت مذهبی دیگری که انسان را تبدیل به برده یی بی اراده و حقیر می کند، به مراتب کثیف تر از یک افیون مخرب است.

امروز در شرایطی که بورژوازی از یک طرف از ” مدرنیسم” و حقوق ” بشر” و دیگر خزعبلات دم می زند، از طرف دیگر ابزار کثیف مذهب را به عنوان یک ابزار سرکوبگر ، یک ابزار تحمیق توده یی، یک ابزار اقناع ابلهان، یک ابزار ضد بشری که احساسات عقب مانده را جایگزین تعقل انسانی و بینش طبقاتی می کند، به کار گرفته و میلیون ها و میلیاردها نفر اغلب نااگاهانه و بعضا اگاهانه این خزعبلات را اجرا می کنند و پیش می برند! اگر بخش وسیعی از مردم قربانی سیستم ارتجاعی مذهبی، اموزش و پرورش و فرهنگی که محصول مناسبات طبقاتی عصر است می باشند، دولتمردان بورژا و صاحبان قدرت، خود نه تنها تره یی برای خزعبلات مذهبی خرد نکرده و در زندگی شخصی کوچکترین ارزشی برای خزعبلات دینی قائل نیستند، بلکه انگلی ترین شکل زندگی را در پیش گرفته و ادامه می دهند!

پاپ فرانچسکوی کودک باز، با سابقه ی ننگینش همانند اخوندهای جنایتکار، تنها تلاشش حفظ مناسبات کثیف و طبقاتی موجود است.
بنابراین نباید زیاد جای تعجب باشد که چنین مواضعی را بگیرد!!!

میلیون ها نفری که علیرغم اینکه از ” سکولاریسم” و” ازادی فردی ” دم می زنند و در جامعه طبقاتی سرمایه داری موجود از ” ازادی بیان ” و احزاب و اجتماعات به ظاهر دفاع کرده و می کنند، باید از جشن گرفتن سال نو ” میلادی ” که چیزی جز ارتجاع و خرافات مذهبی و کثافت ارتجاعی نیست خجالت بکشند!
!
میلیونها نفری که علیرغم ظاهر ” مدرن ” و” اراسته”، روز تولد عیسی به کلیسا رفته اند و برای عیسی دعا کرده اند، به مانند پاپ فرانچسکوی جنایتکار تبهکار هستند! انها حافظین وضع موجود هستند! انها نمی توانند کمترین همسویی ایی حتی با” مدرنیسم “بورژوایی ، با پایه یی ترین اصول انسانی حتی با تعاریف رایج در جامعه ی طبقاتی موجود داشته باشند!

بورژازی در مقطعی که سر بر اورد مذهب و کلیسا را به عنوان روبنای طبقاتی جامعه ی فئودالی نشانه گرفت و به بیرحمانه ترین شکل به ان حمله کرد! بورژوازی در ان مقطع به نسبت فئودالیسم نقش انقلابی را ایفا کرد و ناچار بود روبنای سیاسی فئودالی را از بین ببرد، اما بورژوازی گندیده ی عصر امپریالیسم برای تحمیق و بی هوش کردن میلیون ها میلیون نیروی کار ارزان و اکثریت جامعه دوباره به اشکال ظاهرا مدرن همان مخدری که در دوره ی سر براوردن بورژوازی به زباله دان تاریخ سپرده شد را زنده کرده و از طریق مدیای مافیایی و اموزش و پرورشش به خورد مردم داده و ذهن کودکان را از همان کودکی برای پذیرش این مخدرات مذهبی اماده می کند!

بورژوازی فعلی در منتها الیه بربریت ایستاده و میلیونها قدم عقب مانده تر از بورژوازی در دو سه قرن پیش از لحاظ فکری است. برای همین است که کمونیست ها در سراسر جهان شعار یا سوسیالیسم یا بربریت را سر می دهند!

بربریت همینی است که ما روزانه می بینیم!
طبقه ی کارگر باید انتخاب کند!

حسن معارفی پور
هایدلبرگ
26.12.13

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s