دستگیری آرش آذر در مونیخ آلمان تعرض افسار گسیخته به تمام آزادی های دمکراتیک است و باید به مقابله با ان برخاست!

رفیق مان آرش پناهجوی سیاسی و فعال کمونیست پناهندگی در آلمان، ساکن شهر مونیخ در شرایطی و به خاطر انتشار یک عکس از خودش با در دست داشتن یک پرچم از ی پ گ و ی پ ژ در فضای مجازی در همبستگی با کریم شامبرگر (رفیقی که به خاطر مورد مشابه بارها دادگاهی شده است) در اداره ی خارجیان المان دستگیر می شود، که فاشیست ها و نازی های المانی با همکاری مستقیم و غیر مستقیم دولت و پلیس در خیابان های این کشور عربده کشان مشغول شکار خارجیان و پناهجویان هستند و دولت و پلیس سرکوبگر نه تنها جلو تعرض فاشیستی و نژادپرستانه این تروریتس ها را نمی گیرد، بلکه بخشا بنزین بر روی اتش فاشیسم و نازیسم می ریزد و اتش ان را بیش از پیش تقویت می کند. در چند هفته ی اخیر مشخص شد که چگونه بالاترین مقامات پلیسی و اطلاعاتی المانی به همکاری با فاشیست ها محکوم شدند و دست انان یکی پس از دیگری جلو افکار عمومی رو شد. رئیس سازمان اطلاعات و امنیت المان “مااسن” چند سالی است مشغول همکاری مستقیم با حزب نئوفاشیستی “آلترناتیو برای المان” بوده است و زمانی که گند این رسوایی بالا زد، به جای زندانی کردن این فاشیست، شغل مناسب تری با سه هزار حقوق بیشتر از حقوق ماهیانه اش به عنوان رئیس سازمان اطلاعات امنیت (ب ان د) داده شد و حقوقش از 11 هزار و پانصد یورو به 14 هزار و پانصد یوروی ناقابل در ماه افزایش پیدا کرد. در شرایطی که فاشیسم و جنبش های نئوفاشیستی در سراسر اروپا مشغول سازماندهی و ایجاد فضای رعب و ترور هستند و دولت به عنوان ابزار سرکوب سرکوب شدگان و استثمار شدگان به فاشیسم نزدیک می شود و راهکارهای فاشیستی دوران هیتلر را در دمکراسی ریاکارانه ی بورژوایی دوباره ادغام می کند و با پناهجویان همچون حیواناتی که در باغ وحش اسیر هستند، رفتار می کند، در شرایطی که روزنامه های پرتیراژ المانی همچون بیلد تسایتونگ به صورت فاشیستی به پناهجویان حمله می کند و انان را انگل هایی می خواند که از سیستم رفاهی اروپا سوءاستفاده می کنند و دولت جلو ان را نمی گیرد، در دست گرفتن پرچم نیروهای ی پ گ و ی پ ژ که ارتجاع فاشیسم اسلامی و الترناتیوسازی فاشیستی ناتو را در هم شکستند، جرم می شود و تعقیب و زندانی در پی دارد. زمانی که زیهوفر این انگل راسیست و ضد انسان در راس حزب دست راستی و افراطی سوسیال مسیحی و وزیر کشور المان تولد 69 سالگی خود را با دیپورت 69 پناهجوی افغان جشن می گیرد، باید اعلام کرد که در چند قدمی فاشیسم هستیم.

آرش آذر یک نفر نیست، دولت المان با صدها آرش آذر طرف است. آن ها می توانند ما را به صورت فیزیکی حذف کنند، اما به هیچ وجه نمی توانند حقانیت مبارزه ی ما برای رهایی از سرمایه داری و فاشیسم و جنبش اجتماعی ایی که در مقابل تمام الترناتیوهای موجود در رئال پولتیک بورژوازی ایستاده است را نابود کنند. من شخصا هیچ گاه سمپاتی به ی پ گ و ی پ ژ نداشته و برخوردهای انان با ایران و رژیم اسد و بازی در رئال پولتیک خاورمیانه بین روسیه و امریکا و غیره را نمی توانم با هیچ منطقی قبول کنم و مرزبندی جدی با ناسیونالیسم چپ و ناسیونالیسم در هر شکلش دارم، اما اگر قرار است، حمل کردن پرچم ی پ گ و ی پ ژ، بهانه یی برای تعرض به ازادی های سیاسی و محدود کردن دامنه ی فعالیت های کمونیستی وبرابری طلبانه و پناهجویی ما باشد، ما باید از فردا برای زیر پا گذاشتن قوانین راسیستی و ضد بشری دولت المان و در اعتراض به کثافت و دورویی دمکراسی بورژوایی و در همبستگی با رفیقمان آرش آذر در سطح وسیع با پرچم ی پ گ و ی پ ژ به خیابان بیاییم. اگر نجنبیم این شتر دم در تک تک ما خواهد خوابید.

در مورد دولت مرتجع و سوسیال مسیحی بایرن که من مدتها پی شاین استان را استان قم اما از فرمت مسیحی ان خوانده بودم، باید بگوییم که تفاوتش با جمهوری اسلامی در این است که این مرتجعین هنوز به کشتار مخالفین سیاسی شان روی نیاورده اند، اگر امروز این ارتجاع را متوقف نکنیم فردا دیر است و فردا ممکن است به جای دستگیری ما را در منازل و محیط کار و رفت و امدمان ترور کنند.

همبستگی با آرش آذر
مرگ بر دولت مسیحی بایرن
حسن معارفی پور

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s