کمونیست ها همیشه با طرفداران سوسیالیسم ارتجاعی در حال جنگ خواهند بود

حسن معارفی پور

راه کارگر سوسیالیسم عرفانی، درویش مسلکانه، ازوتری و صوفی گرایانه تخیلی، اخلاقی، رفورمیستی، عقب مانده و پیش پا افتاده ی مذهبی ان هم از جنس مذهب شیعی اثنی عشری را نمایندگی می کند و به هیچ وجه نماینده ی طبقه ی کارگر، ستمکشان و کل مزدبگیران جامعه نبوده، نیست و نخواهد بود. کسانی که پای این بیانه های احساسی، اما بی محتوا، پوچ و اخلاق گرایانه را امضا می کنند، اگرچه ممکن است راهنمای چپ بزنند، اما عملا جزو لایه های رفورمیست چپ طبقه ی خرده بورژوازی و بعضا بورژوایی هستند که با پوپولیسم و اخلاقیات پیش پا افتاده، در پی بنیاد نهادن نظامی هستند، که از جمهوری اسلامی “اخلاقی” ترو “عقلایی” تر باشد، اما به هیچ وجه خواهان ان نیستند، که مشروعیت مذهب شیعه که مذهبی “روحانی” است، را زیر سوال ببرند. محمد رضا شالگونی مرتجع که در مورد “انواع” مختلف “سوسیالیسم” کتاب می نویسد، در مرگ منتظری اخوند جلاد، گریه و زاری کرد و نتوانست جلو “احساسات” عرفانی خودش را بگیرد، زمانی که یک جنایتکار جلاد و یکی از بینان گذاران این نظام به توالت عمومی تاریخ پیوست.

من راه کارگر را به ویژه شاخه ی شالگونی همیشه یک جریان مرتجع خرده بورژوایی، ضد انقلاب انتی کمونیست دانسته و می دانم و هیچ گاه این جریان چپ پوپولیست شیعی را به خاطر دفاع از حزب دمکرات کردستان ایران، در دورانی که کمونیست ها به دست این حزب یعنی حزب دمکرات کردستان، قتل عام می شدند و چادر کمونیست های متشکل در کومه له توسط اراذل و اوباش موسوم به پیشمرگ حزب دمکرات کردستان و به دستور قاسملوی جنایتکار در شرایطی که پیشمرگان کومه له در خواب بودند، سوزانده می شد و پیشمرگان کومه له زنده زنده در اتش فاشیسم کردی می سوختند، تا ابد نمی بخشم و این جنایت و خیانت راه کارگر را نه نتیجه ی اشتباه تاکتیکی یا عدم شناخت دقیق از وضعیت منطقه، بلکه ناشی از انتخاب ایدئولوژیک و اگاهانه ی این لایه ی متعفن خرده بورژوازی که راهنمای چپ می زد و قلبش برای جنگ امپریالیستی ایران هم می تپید و خمینی را هم بدجوری به سبک حزب دمکرات ستایش می کرد، می دانم.

جالبی قضیه اینجاست که یک احمق به اسم “دودکش” بخشید دکتر فرشید فریدونی (استاد رشته ی علوم سیاسی و مدیر “پژوهش جنبش های اجتماعی ایران” و سایت “آرمان و اندیشه”)، با یک تریلی تایتل هم این نامه ی چرند و مزخرف را امضا کرده است و جالب تر از ان، امضای مینو همیلی و مینو همتی است! من این گارد باز مینو همیلی رو به تمام نیروهای اپوزیسیون و پوزیسیون ایران از احزاب موسوم به کمونیسم کارگری گرفته، تا “شاهزاده” “جون” و سطل عن طلبان ملعون و فاشیست تا راه کارگر و مجاهد و غیره را نمی فهمم. به نظر من مینو باید شدیدا در مناسبات سیاسی اش با احزاب ارتجاعی بازبینی جدی کند.

شرم خودش بزرگترین انقلاب است! ایرانی جماعت به سبک المانی ها شرم نمی کنند، اگر شرم داشتند، چهل سال حاکمیت جلاد ترین حکومت خاورمیانه را قبول نمی کردند

لینک بیانیه ی 220 فعال چپ نما که پای بیانیه ی راه کارگر امضا گذاشته اند

http://www.rahekargar.net/browsf.php?cId=1091&Id=35&pgn=

 

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s