پناهندگی و جنگ با طبیعت و بورژوازی

پناهجویان همزمان با طبیعت و دولت ها و مرزها در حال جنگ هستند.
پناهجویان سوری برای رسیدن به اروپا از مسیرهای ناشناخته ی قطب شمال استفاده می کنند.
جنگ پناهجویان با طبیعت و فاشیسم برای ادامه ی زندگی شان است. همانطور که انسان غذا می خورد تا زنده بماند، پناهجویان هم ناچارند سیم خاردار ها، دیوارها و مرزها را بردارند تا از دست جنون فاشیستی اسلامی که محصول غرب و امریکاست رهایی یابند.

تمام سیاست مدارانی که در پروسه ی جنگ در خاورمیانه و دیگر مناطق جهان، در پروسه ی تولید و صدور اسلحه، در پروسه ی جنگ افروزی و تلاش برای زنده کردن جنگ های قومی و ملی و مذهبی دخیل هستند، تمام ساست مدارانی که در پروسه ی ساختن مرزها و موانع دست دارند، تمام کسانی که مانع ورود قانونی انسان های جنگ زده و گریخته از دست طاعون فاشیسم اسلامی، به اروپا هستند، مجرم جنگی، جنایتکار، قاتل کودکان، قاتل زنان و مردان و کهنسالان، عامل اوارگی میلیون ها نفر در سوریه و عراق، عامل کشتار مردم در لیبی و افریقا و نیجریه ووو بوده و هستند و تمام این ها را باید محاکمه کرد و در زندان هایی که خود برای دگراندیشان و فعالین سیاسی ساخته اند زندانی کرد.

پناهجویانی که از کشورهای اسلامزده به اروپا فرار می کنند، برخلاف تصورات احمقانه و بیمار گونه ی انجلا مرکل مسلمان نیستند، بلکه ان ها از دست فاشیست های اسلامی یی فرار کرده اند که شما بزرگترین توافقات را با انان امضا می کنید!
اگر انها حجاب اسلامی دارند، تنها و تنها به این خاطر است که وحوش اسلامی به زور سر نیزه و تفنگ اسلام را به انان تحمیل کرده اند!

در شرایطی که یک دولت سوسیالیستی و ازادی خواه در دنیا وجود ندارد و معیار حقوق انسان چارچوب های تنگ و ضد بشری حقوق بشر بورژوایی و پارلمان های دولت هایی است که سیاستمدارانش خود جانی ترین انسان ها هستند، مسلم است محاکمه ی این جانیان غیر ممکن و از دستور خارج است، اما زمانی که طوفان انقلاب فرا می رسد، کره ی زمین برای این جانیان تنگ خواهد بود و باید زندگی در کره ی دیگری را برگزینند.

بدون شک ما دنبال مجرمان و قاتل میلیون ها انسان تا کره ی ماه و مریخ و مشتری هم خواهیم رفت و این جانیان را به سزای اعمالشان خواهیم رساند!

سوسیالیسم امروز بیش از هر زمانی تبدیل به ضرورتی غیر قابل انکار شده است و در نبود جنبش سوسیالیستی و عدم تولد سوسیالیسم، بربریت شکل افسار گسیخته تری به خود خواهد گرفت و زندگی میلیون ها و میلیاردها انسان بازیچه ی دست سیاست مداران بیمار و مجنون تشنه ی خون و سرمایه خواهد شد! سارا واگننشت سیاستمدار کمونیست المانی اعلام کرد کسی که از سیاست صدور اسلحه و ادامه ی جنگ در خاورمیانه دفاع می کند یک بیمار روانی است و باید به جای پارلمان به تیمارستان منتقل شود.

بربریت را متوقف کنیم!
بشریت به دنیای بدون مرز و جنگ و جنون نیاز دارد

حسن معارفی پور

اترك تعليقًا

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار ووردبريس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s